Požiūris į gamtą

POŽIŪRIS Į GAMTĄ

Kaip šeimos įmonė, kuri daugiau nei 50 metų mėgaujasi savo verslu kaimiškoje vietovėje, mes tvirtai manome, kad įmonės ir ypač gamintojai turėtų padaryti viską, kad sumažintų poveikį aplinkai. Per pastaruosius metus įgyvendinome pirmuosius plano etapus, kad „G&G Vitamins“ taptų vienu iš aplinkai draugiškiausių papildų prekės ženklų Jungtinėje Karalystėje.

TAMPAME DRAUGIŠKESNE APLINKAI MAISTO PAPILDŲ ĮMONE

Pirmasis mūsų žingsnis buvo įdiegti tvirtą perdirbimo tinklą visoje įmonėje. Paprasčiausiai padarydami rūšiavimo šiukšliadėžes prieinamas įvairiose įmonės vietose ir mokydami personalą apie savo politiką, per pastaruosius metus sugebėjome sumažinti į sąvartynus išvežamų atliekų kiekį 80% (pagal tūrį). Mes ketiname tai toliau tobulinti, stebėti ir užtikrinti, kad iš mūsų į sąvartynus keliaujančių atliekų kiekis būtų kuo mažesnis. Tuo pat metu įdiegėme pakartotinį pakavimo pakuočių naudojimą įmonėje, sumažindami poindustrines ir ikiprekybines atliekas daugiau nei 70%.

100% ŽALIA ENERGIJA

Galiausiai, perėjome prie ekologiškiausio energijos šaltinio Didžiojoje Britanijoje. Ne tik visa mūsų naudojama energija yra 100% žalia, bet ir tiekėjas naudoja vėjo ir saulės energiją, kad teiktų vienintelę Vegan Society patvirtintą energiją šalyje. Tai reiškia, kad kiekviena mūsų gamybos patalpas palikusi kapsulė buvo pagaminta naudojant švarią ir atsinaujinančią energiją.

PLANUOJAMI VEIKSMAI ATEITYJE

Tai tik pradžia. Mes ketiname ir toliau ieškoti visų įmanomų būdų, kaip sumažinti taršą savo veikloje ir tapti ekologiškiausiu vitaminų prekiniu ženklu. Mes jau sukūrėme anglies dvideginiui neutralų maisto papildų tiekimo tinklą, atnaujiname biurus ir gamybos patalpas naudodami naujausias ekologiškas inovacijas. Mūsų tikslas yra kuo labiau prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir palikti mūsų mažą Didžiosios Britanijos regioną ateinančioms kartoms klestintį.