Grąžinimas

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Šiuo metu taikoma 14 d. prekių grąžinimo garantija. Jei persigalvojote ir nebenorite produkto, net ir kokybišką produktą galite grąžinti mums per 14 d. ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Privalomos sąlygos: grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, prekė turi būti nesugadinta, prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos

Kokybiški maisto papildai negali būti grąžinami. Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės dėl netinkamų laikymo sąlygų, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeista jų pakuotė ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Prekės yra laikomos nekokybiškomis, jeigu pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje yra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo pirkėjui yra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės yra pažeistos mechaniškai, pažeistos jų pakuotės ar yra kitų prekių kokybės trūkumų.

Jūs turite teisę grąžinti mums nekokybiškas prekes, atsisakydami sudarytos prekių pirkimo-pardavimo sutarties. Norėdami pasinaudoti šia teise, informuokite apie prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą:

ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių perdavimo Jums dienos elektroninio pašto adresu labas@gandg.lt pateikdami laisvos formos pasirašytą prašymą, kuriame išdėstytas Jūsų sprendimas atsisakyti sutarties;
su Jumis susisieksime ir susitarsime dėl prekių grąžinimo būdo. Nekokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengsime mes.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Pinigus grąžinsime į Jūsų nurodytą sąskaitą iš karto, kai tik gausime grąžinamas prekes.