Apie mus

G&G VITAMINS

“G&G Vitamins“ yra šeimos valdomas, Britų maisto papildų prekinis ženklas, įsikūręs East Grinstead, West Sussex. Įmonė viena pirmųjų pradėjo gaminti multivitaminus ir mineralus Jungtinėje Karalystėje. Sveikata ir gera savijauta visada buvo ir yra įmonės veiklos ašis, o kokybė, prieinama kaina ir maisto papildų grynumas yra įmonės prioritetas.

Kompaniją 1965 metais įkūrė David ir Sheila Gaiman‘ai. Sheila buvo kvalifikuota vaistininkė, o David turėjo verslumo žinių, kaip iš pagrindų sukurti įmonę. Kartu jie sudarė puikią vyro ir žmonos komandą. Daugeliu atžvilgių David lenkė laikotarpį, kuriame gyveno. Šeštasis dešimtmetis buvo masinės gamybos era, kai dauguma įmonių retai atsižvelgė į kokybę ar poveikį aplinkai.

David įsivaizdavo kitokį pasaulį. Jis matė kaip narkotikai, radiacija ir nekokybiški maisto produktai darė įtaką gyventojų sveikatai, todėl nusprendė ką nors daryti. David tikėjo, kad visi sveikatai skirti produktai iš tikrųjų turi būti naudingi ir padėti vartotojui ir tvirtai pasisakė prieš trumpalaikes sveikatos madas. Žinoma, pelningumas yra būtinybė norint išgyventi bet kuriam verslui, tačiau David manė, kad dėl to nereikia aukoti kokybės. Taip buvo sukurtas „G&G” etosas (įmonės charakteris).

Praėjo daugiau nei penki dešimtmečiai ir pasaulis dabar yra kita vieta. Didžioji planetos dalis atsibudo nuo žalingų praeities įpročių. Tabako vartojimas sumažėjo daugiau kaip 40%, priklausomybė nuo plastikinių maišelių vartojimo taip pat imta mažinti ir netgi madingų dietų pasaulis dabar labiau pagrįstas mokslu ir tyrimais. Kaip populiacija, mes kaip niekad gerai suvokiame galimas grėsmes mūsų sveikatai ir planetai dėl prastų pasirinkimų ir neveiklumo.

Pastaraisiais metais vykstantys pokyčiai yra tokie, kokių tikėjosi David. Kai buvo kuriamos naujos ir įdomios technologijos, David visada stengėsi išlikti priešakyje, kurdamas geresnius produktus ir geresnius jų gamybos būdus iki pat savo mirties 2009 metais. Nors praėjo daugiau kaip dešimtmetis nuo to laiko, kai David mirė, šeima ir toliau valdo “G&G” vis prisimindama, kodėl David ir Sheila viską pradėjo prieš penkiasdešimt metų – dėl noro prisidėti prie žmonių geros sveikatos ir savijautos.

UAB “Delmoda” yra oficialus “G&G Vitamins” distributorius Lietuvoje.

Įmonės kontaktai:

Įmonės kodas: 303223716
PVM mokėtojo kodas: LT100008887619
Adresas: Veiverių g. 63, Kaunas
Mobilus telefonas: +370 643 44468
El. pašto adresas: labas@gandg.lt
Bankas: AB Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita: LT927300010137904270

Maisto tvarkymo pažymėjimo numeris: 33MTSPP-3629/33ĮV-1208